ՖՈՏՈ. Ինչպես են մեր տղաները պատժել ադրբեջանցի անորսալի մարդասպանին, ում վրա միլիոններ է ծախսվել
Սրա վրա Ադրբեջանը ﬕլիոներ էր ծախսել և, իբրև թե , անորսալի մարդասպան դարձրել։ Սակայն 2015թ․-ի մարտի 19-ին ﬔր տղերքն այնպես են պատժմ, որ ﬕնչև հիմա ﬔր «նվիրած» փամփշտներով է ման գալիս․․․ լֆաթ հասանով անն ազգանն կրող շարքային մարդասպանը ադրբեջանական 052, կամ յաշմա աննը կրող հատկ ջոկատից է, որտեղ անցել է ծառայթյան 2003թ․-ից։ Ուղիղ 10 տարի պետթյնը այս անձի վրա ﬕլիոներ է ծախսել։ Նրան մարդասպան դարձնել համար Ադրբեջանը դասընթացների է ղարկել արտերկիր, այդ թվմ Թրքիա։ Իսկ 2013թ․-ից արդեն անցել է իր հիﬓական գործառյթին։ Սակայն հիﬓական առաջադրանքի ժամանակ ﬔրոնք այնպես են չեզոքացրել իրեն, որ նա Ադրբեջանի վրա ﬓացել է կրկին որպես ծախսատար մարդասպան։ Երկարատև բժմ, բարձր թոշակ և այլն։ Սրա նմաններին նաև հլիսյան մարտերին ենք շարքից հանել ․․․
Փորձագետ Կարեն ՀովհաննիսյանՖՈՏՈ. Ինչպես են մեր տղաները պատժել ադրբեջանցի անորսալի մարդասպանին, ում վրա միլիոններ է ծախսվել