Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն Երևանի և Կոտայքի մարզի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Մոսկովյան փ. 8 շենք, Նալբանդյան փ. 27/25, Սայաթ Նովա պող. 23, Աբովյան փ. 34 շենքեր, Տերյան փ. 62 շենք, Բայրոնի փ. 3 շենք, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Ավան` Խուդյակով փ․ 70 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Այգեձոր փ. 78/1 շենք, Կիևյան փ. 24 շենք, Արծրունի փ. 28 շենք, Արաբկիր 21փ. 1 շենք, Արծրունի փ. 92 շենք, Ահարոնյան փ. 14 շենք, Ռուբինյանց փ. 13 շենք, Հ.Էմին փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գրիբոյեդովի փ. 31 շենք, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեկցի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 48/2 շենք, Ավան՝ Դուրյան թաղ. 32 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Զառ, Ներքին Պտղնի գյուղեր մասնակի, Բալահովիտ գյուղ և հարակից տարածքներ: