Պարո՛ն Փաշինյան, դուք քաղաքական մայմուն եք. Հովհաննես Խաչատրյան
Հանրապետական կուսակցության անդամ Հովհաննես Խաչատրյանը Ֆեյսբուքի էջում գրել է․
Պարոն Փաշինյան դուք քաղաքական մայմուն եք:
Իշխանազավթման օրերից դուք սկսեցիք ո´չ միայն ատելություն սերմանել անձերի հանդեպ,այլ Ձեր կոչերով այդ ատելությունը ուղղեկցվեց նրանց ընտանիքներ:
Ձեր շարքերում կանգնած, ամեն օր Ձեր ներարկած դոզան ընդունելով գլուխները կորցրած մի խումբ ամբոխներ դագաղներ, մահվան լենտեր էին օգտագործում մոռանալով,որ այդ մարդիկ ունեն երեխաներ:Իսկ թե ո՞վ է պատասխան տալու այդ երեխաների այդ օրերի ստրեսների համար, միանշանակ Դու´ք պարոն դասալիք:
Այդ ամենի միջով անցել են Էդուարդ Շարմազանովի, Արմեն Աշոտյանի երեխաները,նույնը շարունակվում է այսօր ՍԴ նախագահի դստրերի հանդեպ:
Իսկ երբ Ձեր օտար մարմինների անկանոն շարժումից ծնված բալեն ելույթ է ունենում և լինում են քննադատություններ, միանգամից Ձեր համախող ամբոխները իրենց պաշտպանողական վահաններն են ի ցույց դնում:
Այն ինչի միջով անցան բոլոր այն անմեղ երեխաները,և տեսան այդ ամենը Ձեր շնորհիվ, նույնը լինելու է Ձեր հանդեպ, անկախ այն ամենից եթե դա մե´նք չենք ուզում: