Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 30-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նար-Դոսի փ. 36, 36Ա շենքերը, Քրիստափորի փ. 7-49 սեփական տները,
11։00-17։00 Արմենակյան փ. 1-67 սեփական տները, Նորքի Այգիներ փ. 301-305 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 8 փողոցի սեփական տները, թիվ 136 մանկապարտեզը, Բագրատունյաց պող․16 շենքը, Եղբայրության փ․17ա շենքը, Մանանդյան փ․ 24 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շինարարների փ. 25, 27, 29, 31, 33, 35 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեձորի փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 43 շենքը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Ա.Տիգրանյան, Վարշավյան, Երզնկյան, Օրբելի փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,