Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 2 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 13-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նոր-Մարաշ՝ Նորքի այգիների փ. 243, 247 սեփական տները, “Երկրաբանության” ինստիտուտը, Նորքի 13 փողոցի հարակից սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախի փ. 138 սեփական տունը, Արցախի փ. 32Ա, 32Բ շենքերը, Սարմի փ. 103 սեփական տունը,
11։00-17։00 Աբովյան փ. 5, 7 շենքերը, Թումանյան փ. 30, 32 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 4, 6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆրունզե փ․6/3 շենքը, թիվ 6 հիվանդանոցը, Բագրատունյաց պող․2 նրբ․2, 19, 21 սեփական տները, Բագրատունյաց պող․28 շենքը, Բագրատունյաց պող․27/2 բնակելի շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Մանթաշյան փ․26 շենքը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 18 շենքը, Արշակունյաց պող․ 48, 51, 52/2, 53 շենքերը, Դրոյի փ. 5, 7, 9, 11 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ահարոնյան փ. 22 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զեյթուն 14 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 54, 56, 58 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 47, 49 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բատիկյան, Ոսկանյան, Մեծարենցի եւ Շահումյան 14-րդ փողոցները, Շերամի փ. 61 շենքը, Անդրանիկի փ. 10/1 շենքը, Բաբաջանյան փ. 155 շենքը, Ծիծեռնակաբերդ խճ. 1/2 շենքը մասնակի, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 9 շենք, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 10 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ ու հանրային բաժանորդները, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 37 շենքը, Դուրյան, Վարուժանի եւ Միքայելյան փողոցները մասնակի, Միքայելյան փ. 72 շենքը, Նորաշեն թաղ. 12/6,47/7 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 25 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,