«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 11-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-16։00 Ջրաշեն գյուղը,
11:00-17։00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ. 1, 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 9, 17, 111 շենքերը, Նորք Մարաշի՝ Նորքի Այգիներ փ. 154, 202 սեփական տները, թիվ 121 մսուր մանկապարտեզի, տարածքային սոցիալական ծառայության շենքերը, «Սիլվեր Գլաս» ՍՊԸ-ն և հարակից ոչ բնակիչ բածանորդները, Դավթաշեն կամրջին հարող տարածքները, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 4, 5, 4-րդ թաղ. 27, Անդրանիկի փ. 137, Իսակովի փ. 52/1 շենքերը, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 5 շենքը, Լյովայի, Աշոտի փողոցները, Հաղթանակ փ. 1-ի, 2-րդ, 3-րդ, 5-րդ, 8-րդ, 9-րդ, 10-րդ, Հաղթանակի 3-րդ փողոցը, 1-ին, 3-րդ նրբանցքները, 4-րդ, 6-րդ, 14-րդ, 16-րդ փողոցները, Կոմիտաս պող. 35Ա շենքը, Բագրատունյաց պող. 53, Ֆրունզեի փ. 60Ա շենքերը, Ֆրունզե, Եսայան, Սարգսյան, Թաթիկյան, Նորագավիթ 4-րդ, 6-րդ, 7-րդ փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բանկիչ բաժանորդները,
10։00-16։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն գյուղերը մասնակի, Աբովյան քաղաք 2-րդ միկրոշրջանը մասնակի, Էներգետիկական քոլեջի հանրակացարանը, Սարալանջի 10, 11 փողոցները, Սարալանջի փ․ 16 շենքը։
12։30-13։30 Հրազդան քաղաքի Կաքավաձոր թաղամասը, Երկաթբետոնե կոնստրուկցիաների գործարանը, Ասֆալտի գործարանը, ոսկու հարստացման կենտրոնը,
11։30-12։30 Արեգունի, Փամբակ, Դարանակ, Ծափաթաղ, Գեղամասար, Նորակերտ, Արփունք, Ավազան, Փոքր Մասրիկ գյուղերը, «Վիվասել ՄՏՍ, Յուքոմ, Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,