«Սիրտս խառնում ա քո պես փսլնքոտ աբիժնիկներից». Սյուզան Սեդրակյանը «գրողի ծոցն է» ուղարկել ավագանու անդամին, ով հեգնել էր Նարեկ Սարգսյանին
Օրերս Երևանի ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցության անդամ Նուարդ Վարդանյանն իր ֆեյսբուքյան էջում կիսվել է «Չեխիան բավարարել է Հայաստանի գլխավոր դատախազության միջնորդությունը երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի եղբորորդուն՝ Նարեկ Սարգսյանին հանձնելու վերաբերյալ» նյութով, որին կից գրել է․ «Բարի գալուստ հայրենիք իմ համադասարանցի, լավ ես՞»:
Նկատենք, որ ավագանու անդամի այս գրառմանն անդրադարձել է ինստագրամում հայտնի մոդել Սյուզան Սեդրակյանը։ Նա ինստագրամի սթորի բաժնում տեղադրել է Նուարդ Վարդանյանի գրառումը, որին կից գրել է․ «Նենց չի չգիտենք խի ես սենց հղի դու ու հենց դու։ Նենց չի դու ավելիին արժանի էիր չնայած հիմա կարող ա մարդկանց գեղացի աներձագերի  համար դու ինչ-որ բան ներկայացնում ես քեզանից ու ավելին ասեմ հենց հիմիկվանին էլ արժանի ես եղել սաղ կյանքդ, բայց փոխանցեմ՝ թող փոխանցեն  հարգելի գեղջկուհի, որ քեզ շատ տհաճ հանդիպում ա  սպասվում,  եթե մի տեղ միամիտ հայտնվենք նույն վայրում։ Սիրտս խառնումա քո պես փսլնքոտ աբիժնիկներից, դեմտ ի՞նչ ես ուզել, որ չեն շպրտել, որ հիմա սովից հաչում ես, երևի չես էլ եղել էտքան,  որ մի բան շպրտեր սենց աբիժնիկ չմնայիր»։