Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 4 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 6-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-15։00 Ջրաշեն գյուղի 1, 2 փողոցները,
11։00-17։00 Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը, Արհեստավորների փ. 3-14 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արհեստավորների փ. 5-118 սեփական տները, Գրողների փ. 1, 3 սեփական տները, Կորի փ. 12, 16 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 73 շենքը, Տիչինայի 1-ին նրբանցքի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 1, 2, 8 փողոցների սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 9փ․1, 5, 7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագավիթ 12 փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները, Ս․Տարոնցի փ. 10, 12, 14, 16 շենքերը, Գյուլբենկյան փ. 23, 25 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սունդուկյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 21, 23 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեկցի, Մանուշյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 6/2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,