Երևանում և 8 մարզում սպասվում են էլեկտրաէներգիայի անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 17-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Վարդանանց փ. 22, 24, 24/2 շենքերը, Վրացյան փ. 73 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 30, 32, 34, 34ա, 36 շենքերը, Մոսկովյան փ. 7, 9 շենքերը, Սայաթ-Նովա նրբ. 76-84 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Բյուզանդի փ. 15, 17 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Վերին Շենգավիթ 2փ․1, 4, 7/1, 7/2, 20ա շենքերը, Վերին Շենգավիթ 2-րդ.նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեփսիուսի 5 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեփսիուսի 6փ. 7-10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 20 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 36 շենքը, Վաղարշյան փ. 17 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 16 շենքը, Անդրանիկի փ. 81 շենքը, Շահումյան 8փ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 7/1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թոթովենցի փ. 2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,