Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 19-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Այգեստան 1, 2, 9, 10, 11 փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սայաթ-Նովա պող. 11, 13, 15, 15ա, 18 շենքերը, Տերյան փ. 50, 52 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուզանդի փ. 15, 17 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 3-րդ նրբ․ 8 շենքը, Լյուքսեմբուրգի փ. 10 շենքը, Լեւոն Սարգսյան փ․ 1, 2, 3, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող. 23/1, 23/2 շենքերը, Կոմիտասի պող. 28ա, 30 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 17, 17ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քոչարի փ. 25 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բագրատունյաց պող․ 38, 38ա, 38բ, 40ա շենքերը, Ե․Թադեւոսյան փ․ 10 շենքը, Մանթաշյան փողոցը, Չեխովի փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շերամի փ. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37 շենքերը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 12 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Արմավիր քաղաքի Արարատյան, Սահմանապահների փողոցները մասնակի, Սայաթ-Նովա փողոցը եւ հարակից տարածքն ամբողջությամբ, Եղեգնուտ գյուղը մասնակի,
11։00-13։00 Աշտարակ քաղաքի Մուղնի թաղամասը,
10։00-16։00 Գլաձոր, Վերնաշեն, Մեղրահովիտ գյուղերը, Եղեգնաձոր քաղաքի Մուրացան, Թամանցիների, Գեւորգյան, Գլաձորյան Մշեցու, Ավագյան, Կամոյի, Բաղդասարյան, Արսենյան, Բաղրամյան, Մաշտոցի, Չարենցի, Սյունիքի, Այգեձորի, Պռոշյան, Առաքելյան փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Ամասիայի տարածաշրջանի Ամասիա գյուղի 25 փողոցը եւ հարակից տարածքները,
11:00-14:00 Իջեւան քաղաքի Արցախյան փողոցը, մարզային փրկարարական վարչությունը, “Ռաբասա” եւ “Իդեալ” խանութները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,