Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 24-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Սարի թաղի 13-19 շարքերը մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ա.Խաչատրյան փ. 23, 25 շենքերը, Ա.Ավետիսյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պռոշյան 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Դեմիրճյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 20 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 17 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մայիսի 9փ․2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4 շենքերը, Ն․Չարբախ 3, 4, 6, 8 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 14 շենքը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 20 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 25 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 13փ. 99-155; 15փ. 1-49; 17փ. 50-105 սեփական տները, Նորքի 17 փողոցի 2-րդ նրբանցքի 2-22Ա սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,