«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 9-ին կանխարգելիչ աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-17:00 Մաշտոցի պող. 50, 50ա շենքերը, Կորյունի փ. 23, 23/37 շենքերը, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարանը մասնակի, Աբովյան–Կորյուն գետնացումը, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 26 շենքը, Այգեցկի փ. 55-65 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան փ. 25 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաշինջաղյան փ. 189 շենքը, Սիսակյան փ. 16 շենքը, Ֆուչիկի փ. 21 շենքը, Արարատյան 2-րդ զանգ.՝ 10 շենքը, Դավթաշեն 1 թաղ. 6 շենքի 3-րդ մուտքը, Միկոյան փ. 2/2 շենքը, Շիրազի փ. 52 շենքը, Բագրատունյաց պող. 24ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 54, 56, 58, 60 շենքերը, Ն․Սփեփանյան փ. 16, 16/1, 18 շենքերը, Գայի պող. 21, 23, 25, 27, 31, 52 շենքերը, թիվ 250 մսուր-մանկապարտեզը, թիվ 139 դպրոցը, «Անելիքբանկ» ընկերությունը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 23 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ավան՝ Թումանյան թաղ․6/2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Նորքի 122-152 և 151-173 սեփական տները, Նորքի 1-ին նրբանցքի 2-18 և 1-27 սեփական տները, «Ռիցար» հյուրանոցը: