«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Արցախի փ. 8/2, 8/3, 8/4 շենքեր,
10:00-15:00 Պռոշյան համայնք՝ մասնակի, «Հովակիմենք» ՍՊԸ-ն, Ա․Կենտրոն, Դպրոց, Գրասենյակ, Մանկապարտեզ թաղամասեր, «Վ․ Սահակյան», «Ս․Լ․Լ գազ» ընկերություններ եւ Պռոշյանի զինմաս,
12։00-14։00 Գավառ քաղաքի Ազատության, Ազատամարտիկների փողոցներ, նախկին սովխոզի տարածք, օժանդակ դպրոցին հարող տարածք, «Նինել», «Ալեքս» ՍՊԸ-ներ եւ բջջային կայաններ,
14։45-15։45 Գավառ քաղաքի Հացառատ թաղամաս, Ծաղկաշեն, Գանձակ, Գեղարքունիք, Լանջաղբյուր, Սարուխան համայնքներ, Լանջաղբյուրի գազալցակայան, Սարուխանի հացի արտադրամաս, Կարմիր համայնք, «Աշոտ Հարությունյան» կաթի հավաքման արտադրամաս եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, բջջային կապի օպերատորների կայաններ։