Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 2 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանում`
11:00-17:00 Վրացյան փ. 71, 71/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Սարյան փ. 27, 29, 31, 33, 35 շենքեր, Մյասնիկյան փ. 22, 26, 33ա շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ամիրյան փ. 20-28 շենքեր և 76-80 սեփական տներ, Բուզանդի փ. 85-107 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 35 փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 30 շենք, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ 2-րդ շրջադարձային 5 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ․ 1, 3, 5; Տաշքենդի նրբ․ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 15; Աշխաբադի փ․ 1, 5, 7; Բաբաջանյան նրբ․ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13 շենքեր, թիվ 7 մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Դ․ Վարուժան 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ–բաժանորդներ,
12:00-14:00 Զովունի համայնքն ամբողջությամբ,
11:00-14:00 Ներքին Սասնաշեն, Վերին Սասնաշեն, Ներքին Բազմաբերդ, Վերին Բազմաբերդ, Օդևան, Մեծաձոր, Կաքավաձոր, Դիան, Ագարակ, Կաթնաղբյուր, Դավթաշեն, Աշնակ գյուղեր: