Երևանում և որոշ մարզերում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը'
Արարատի մարզում՝ 10։00-13։00 Վեդի քաղաք՝ Արարատյան փողոց մասնակի, Արարատ գյուղ մասնակի, 10։30-16։30 Լանջազատ և Շահումյան գյուղեր մասնակի, Վայոց Ձորի մարզում՝ 11։00-15։00 Եղեգնաձոր քաղաք' Ալավերդյան, Զորավար Վարդանի, Չալաբյան փողոցներ մասնակի, Երևանյան խճուղի մասնակի, Շատին գյուղ մասնակի,
Կոտայքի մարզում՝ 10։00-16։30 Եղվարդ համայնք' Նար-Դոսի և Նոր թաղ փողոցներ, Սաֆարյան փողոց մասնակի, Արա Գեղեցիկ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 10։30-16։30 Պռոշյան համայնք' Զին/մաս, "ՍԼԼ Գազ", "Աիսա", "Ա․ Զակարի", "Հ․ Բալյան" ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 11։00-16։00 Բյուրեղավան համայք' 12, 13, 14, 15, 16 և 49 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 33, 35, 36, 37 փողոցներ, 11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ, Կոտայք, Ջրվեժ գյուղեր մասնակի, Ջրվեժ' Մայակ, Բանավան, Բագրևանդ թաղամասեր մասնակի,
Գեղարքունիքի մարզում՝ 11։00-12։00 Գեղհովիտ համայնքն ամբողջությամբ, Զ․ Անդրանիկի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Սյունիքի մարզում՝ 11:00-18:00 Որոտան գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: