Վաղը մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 31-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը'
Արմավիրի մարզում՝   11։00-15։00 Մարգարա, Արազափ գյուղեր մասնակի և Վարդանաշեն գյուղ, Արարատի մարզում՝ 10:30-16:30 Լանջազատ գյուղ մասնակի, 11։00-15։00 Ազատավան և Դալար գյուղեր մասնակի,
Կոտայքի մարզում՝ 10։00-16։30 Եղվարդ համայնք՝ Նար-Դոսի, Նոր թաղ փողոցներ, Սաֆարյան փողոց մասնակի, Արա Գեղեցիկ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,   10։30-16։30 Պռոշյան համայնք՝ Վանահովիտ թաղամաս, "Ղ․տելեկոմ" ընկերություն, Զին/մաս, "Բադալյան և Եղբայրներ", "Ս․ Հովակիմյան", "Ոլորան", "Ծովասար", "Ն․ Թորոսյան", "Ս․Լ․Լ գազ", "Էվա Մակ", "Ս․ Մանուկյան", "Պապյան և որդիներ" ՍՊԸ-ներ, Զին/մաս, "Ա․ Բաբոյան", "Զենիկ Սարգիսյան", "Աիսա" ՍՊԸ-ներ, Շենքեր թաղամաս, Գոմեր թաղամաս, 1-ին և 2-րդ թաղամաս, "Արթին Զակաթին" ՍՊԸ, 11։00-16։00 Բյուրեղավան համայք՝ 12, 13, 14, 15, 16 և 49 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 33, 35, 36, 37 փողոցներ,   11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ, Կոտայք, Ջրվեժ գյուղեր մասնակի, Ջրվեժ՝ Մայակ, Բանավան, Բագրևանդ թաղամասեր մասնակի,
Գեղարքունիքի մարզում՝   10։00–12։00 Վաղաշեն համայնքն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, 13։00–16։00 Գեղհովիտ համայնքն ամբողջությամբ, Զ․ Անդրանիկի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: