Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 4 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 1, 3 շենքեր, Նանսենի փ. 17 շենք, Բորյան փ. 4, 4/1 շենքեր, Լվովյան փ. 6, 7, 9, 11 շենքեր, Լվովյան նրբ. 2, 4 շենքեր, Սաֆարյան փ. 14, 18 շենքեր, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 5 շենք, Ավան Առինջ՝ 1-ին միկրո.՝ Բաբաջանյան փ. 5 (2/14) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 7 փողոցի սեփական տներ, Նորք 7 փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սպենդիարովի փ. 4, 6 շենքեր, Հերացի փ. 18-24 շենքեր, Մյասնիկյան պող. 2-4 սեփական տներ, Այգեստան 11փ․ 1-4 սեփական տներ,Կողբացի փ. 30 շենք, Տերյան փ. 3, 3ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նազարբեկյան փ. 43, 44, 48 շենքեր, Հալաբյան փ. 22 առանձնատուն, Դավթաշեն կամրջի հարևանության առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Էրեբունի փ. 28, 30, 32, 34 շենքեր, Գրիբոյեդովի փ. 21/6 շենք, Ադոնցի փ. 5, 7, 7ա շենքեր, Ներքին Չարբախ թաղամաս, Ներքին Շենգավիթ թաղամաս, Նորագավիթ թաղամաս, Աէրացիա թաղամասն ամբողջությամբ, Բագրատունյաց պող․4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24 շենքեր, Ռազմական Ոստիկանություն, ՀՀ 2-րդ նախագահ Ռ․Քոչարյանի առանձնատուն, Ոտիկանության Հատուկ Ջոկատ, Հեծանվահրապարակ, Սահադաշտ, «Ոսկե համբյուր» ռեստորան, Շենգավիթի զին․կոմիսարիատ, Արագածի, Չեխովի, Շևչենկոյի, Եղբայրության, Արտաշիսյան, Հ․Հովսեփյան փողոցներ, Շիրակի, Շարուրի փողոցներ և նրբանցքներ, Ս․Տարոնցի նրբանցք, Պապովի, Մարկվարտի, Տիմիրյազովի, Հովհաննիսյան, Կարմիր Բլուր փողոցներ,Արարատյան փողոցներ և նրբանցքներն ամբողջությամբ, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,