Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Թումանյան փ. 1, Խանջյան փ. 33, 35 շենքեր, Հանրապետության փ. 76, 78 շենքեր, Լեոյի փ. 20-101 սեփական տներ, Կոնդի փ. 53-99 սեփական տներ, Նալբանդյան փ. 7, 9 շենքեր, Պուշկինի փ. 1, 3 շենքեր, Աբովյան փ. 1, 4/3, 4/6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ․Հովհաննիսյան փողոցի սեփական տներ, Շիրակի փ․ 1, 2, 3 օբյեկտներ, Շիրակի փ․ 20, 22, Արտաշիսյան փ․ 86, 88, 88ա շենքեր, Հ․Հովհաննիսյան փ․ 119 շենք, Մարկվարտի փողոցի սեփական տներ, Ներքին Չարբախ 3, 5, 6, 7 12, 15 սեփական տներ, Ներքին Չարբախ 12 փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Ներքին Չարբախ 15 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 2, 13, 14/1, 15, 17 շենքեր, Նանսենի փ. 16,16/1, 18/1, 18, 20 շենքեր, թիվ 134 դպրոց, Նոր Նորքի ոստիկանության բաժանմունքի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա․Սարգսյան, Միրաքյան փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող․ 2 շենք, Ադոնցի փ․ 17 շենք,
10:00-16:00 Արալեզ և Գոռավան գյուղեր մասնակի, Արարատ քաղաք՝ Շահումյան փողոց մասնակի, Ոսկու կորզման ֆաբրիայի բանավան մասնակի,