«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Խորենացի փ. 6-12, Մաշտոցի պող. 6, Զաքյան փ. 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ 1-ին զանգ.՝ Բաբաջանյան նրբանցք 17 (2/11) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 3, Փափազյան փ. 22ա, Բաբայան փ. 36, Կիևյան փ. 10, Բաղրամյան պող. 53 շենքեր և հարակց ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ․Հովհաննիսյան և Պապովի փողոցների սեփական տներ, Արտաշիսյան փ. 54, 56, 58, 60, 60ա, 62 շենքեր, Արտաշիսյան նրբանցքի սեփական տներ, Կատովսկու, Մուսայելյան, Օդեսայի, Դոդոխյան, Հրազդանի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա․Սարգսյան, Միրաքյան փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,