Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 2, Հովհաննիսյան փ. 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 12, 14, 4, 8, 10, 12 շենքեր, Գյուլիքևխյան փ. 5, 7, 9, Գյուլիքևխյան նրբ. 5, 6, 9, 11, 45 շենքեր, Գայի պող. 37, 39, 41, 43 շենքեր, թիվ 150 դպրոց, թիվ 106 և թիվ 261 մսուր- մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Վարդաշեն 1-ին փ. 109–133 150 սեփական տներ և 150/1, 150/2, 150/5, 150/6, 150/7, 150/15, 153/3, 154, 133/13, 133/11, 133/7, 133/9 հասցեներ, “ՋՄՋ” գրուպ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 թիվ 75 դպրոց, Ներքին Շենգավիթ 13, 14 փողոցների սեփական տներ, , Ներքին Շենգավիթ 14 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 15 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 9-րդ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ․31, 33, 35, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/10, 4/11, 66, 68, 70, 72 շենքեր, Շիրակի փողոցի շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Շահումյան, Սպանդարյան, Գայի, Խանջյան, Սայաթ-Նովա, Զաքարյան, Սաֆարյան, Չարենցի, Իսահակյան, Շիրակի, Արա Գեղեցիկի փողոցներ, Պարույր Սևակի 1, 2, 3 փողոցներ, Կոմիտասի, Աբովյան, Նոր թաղ, Նար- Դոսի փողոցներ մասնակի, Կալեր, Բոլոր հողեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,