Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Մառի փ. 2, 4 շենքեր, Մառի նրբ. 3, 4, 5, 6, 8 շենքեր, Գայի պող. 55, 57, 57/1, 59 շենքեր, Միկոյան փ. 1, 3, 5 շենքեր, թիվ 111 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Տոլբուխինի փ. 34 շենք, Մամիկոնյանց փ. 38/3 շենք, Բաղրամյան պող. 60 շենք, Ազատության պող. 1/18, 1/21 շենքեր, Անտառային փ. 131, 133, 135 շենքեր, Լեռ Կամսարի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Բեկի փ. 45-104 սեփական տներ, Դավիթ Բեկի 4-րդ նրբ. 1-43 սեփական տներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 7-րդ փողոցի և 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ամերիկյան սերվիս ավտոտեխսպասարկում, Բագրատունյաց պողոտայի սեփական տներ, Չեխովի փ․ 14, 15, 17 շենքեր, Մարկվարտի փ․ 56/1, 58/1, 85/1 շենքեր, Մարկվարտի, Շիրակի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վահե Վահյան, Հ.Ներսիսյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13:00-16:00 Քարակերտ գյուղ,
09։00-14։00 Նոր Հաճն համայնք՝ Աջափնյակ փողոց, “Ղարաբաղ տելեկոմ”, “Արզնիի ՀԷԿ”, “Անդրանիկ” ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Կոմիտասի, Աբովյան փողոցներ մասնակի, Նաիրիի բժշկական կենտրոն, “Թոմ Շին” ՍՊԸ, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի, “Էլիտա” ՍՊԸ, Սալորանոց թաղամաս, Արայի թաղամաս մասնակի, “Արմբերրի” ՍՊԸ, Պարույր Սևակի 1, 2, 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք, ԱԱԾ զորամաս, ԱԻՆ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,