Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 8 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Կովկասյան, Համո Սահյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Ավետիսյան փ. 112, Ռուբինյանց փ. 2 շենքեր, Կոմիտասի պող. 3, 23/3 շենքեր, Ազատության պող. 12, Գյուլբենկյան փ. 38 շենքեր, Փափազյան փ. 29 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ.Էմին փ. 61, 83 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թավրիզյան, Սևքարեցի Սաքո փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ․ 54, 56, 58, 60, 62 շենքեր, Շիրակի փ․ 4-րդ նրբ․ 8, 8ա, 9 շենքեր, Չեխովի փ․ 15, 17 շենքեր, Եղբայրության փ․ 14 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Խարբերդ՝ 7-14; 12-23; 23-26; 24-26; 24-31 փողոցներ, Արեշ 22փ. 13-64; 24փ. 31-54; 26փ. 36, 38 սեփական տներ, Դիմիտրով 1-ին նրբ. 10-15 սեփական տներ, Էրեբունի փ. 22 շենքի 1-45 բնակարաններ և Էրեբունի փ. 24, 26 շենքեր, Նուբարաշեն 6փ. 1-ին նրբ. 1շենք, Նուբարաշեն 1փ. 1-21; 3փ. 2-41, 1-29; 5փ. 1-21; 6փ. 1 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանրդներ,