«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դեղատան փ. 13 շենք, Սուրենյան փ. 1-30 սեփական տներ, Նալբանդյան փ. 10, 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 2/3, 6/2, 11, 11/1, 11/2 շենքեր, Մոլդովական փ. 4/2, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1 շենքեր, թիվ 164 դպրոց, թիվ 103 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նորք Մարաշ՝ Նորքի 7-րդ փողոցի և 7-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ 3, 5 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Չարբախ 5-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Չեխովի փ․15, 17, Եղբայրության փ․14 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 10փ․ 19ա, Բագրատունյաց պող․ 29, 31 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 10 փողոցի սեփական տներ, Բագրատունյաց պող․ 53, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենքեր, Թ․Սարյան, Լ․Խաչիկյան, Ֆրունզեի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ահարոնյան փ. 1/8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարույր Սևակի փ. 8-8/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 1 նրբանցքի սեփական տներ, Լեռ Կամսար փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ադոնցի փ. 1 շենք, Մամիկոնյանց փ. 36/8 շենք, Հակոբյան փ. 2 շենք, Գրիբոյեդով փ. 4 շենք, Մանուշյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մյասնիկյան պողողտայի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 40, 42 շենքեր, Ազատության պող. 2 շենք,