10:00-14:00 Հերմոն գյուղ մասնակի,
11։00-16։00 Եղվարդ քաղաք՝ թիվ 3, 5, 8 շենքեր, Երևանյան փողոցի բաժանորդներ, Համայնքապետարան, “Վեոլիա Ջուր” ընկերություն, Անշարժ Գույքի Կադաստրի Կոմիտե, ՔԿԱԳ տարածքային բաժին, ԱԱԾ, Ազգային արխիվ, Ընտրական թիվ-26 ընտրատարածք, ԴԱՀԿ, Մարզային ներկայացուցչություն,
11։00-17։00 Ձորաղբյուր, Գեղաշեն, Բալահովիտ, Ներքին Պտղնի գյուղեր մասնակի, Ջրվեժ՝ Մայակ թաղամաս մասնակի, Գառնի գյուղ մասնակի,
14։30-16։30 Գեղամավան, Ծաղկունք, Գագարին, Դդմաշեն, Զովաբեր համնայնքներն ամբողջությամբ, Ծաղկունքի ոռոգման պոմպ, “Գագարին” ՍՍԿ, “Պահուստ” ՊՈԱԿ, Գագարինի արտադրական բազա, «ՀԿՀ-ԱԳՐՈՍՊԱՍԱՐԿՈՒՄ» Սևանի միջշրջանային միավորում ՍՊԸ, “ՇԽՄՎ”, Սեդամի, “Տելեմակ”, “Անանուխ”, “Գրին Ֆարմեր” ՍՊԸ-ները, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Կաթնառատ, Կաթնաղբյուր, Ուրասար և Արմանիս գյուղեր,
13:00-14:00 Իջևան քաղաք՝ Օհանյան, Մյասնիկյան, Մեհրաբյան, Ասլանյան փողոցներ, Երևանյան, Բլբուլյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Գորիս քաղաք՝ Մաշտոցի փողոց մասնակի, Մուծք և Տեղ գյուղեր մասնակի,
16:00-17:00 Սիսիան քաղաք՝ Որոտան փ. 2 շենք, Չարենցի փ. 2, 4 շենքեր: