Արո, վերջը պարզեցի՞ր, թե ինչու՞ էր Նիկոլը նոյեմբերի 9-ի գիշերը հենց քեզ որոշել ժերտվա տալ, թուրքի յոլդաշ. Արմեն Աշոտյան
Արմեն Աշոտյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է՝
Քիչ առաջ Աննա Մկրտչյանը մի հարցով չախեց և Նիկոլին և Օմեգա Արոյին, ևս մեկ անգամ ցույց տալով ժողովրդին, թե ում ձեռքերում է գտնվում նրա ճակատագիրը:
Հարցի մի մասը վերաբերում էր Հայոց ցեղասպանության խնդրին, և թե կապիտուլյանտը, թե շպիոնը, վախենալով իրենց թյուրքական տերերից, հրապարակավ խուսափեցին խոսել խնդրի մասին:
Փոխարենը Արոն հղում արեց կառավարության ծրագրի համապատասխան բաժնին, ցցուն դարձնելով այն փաստը, որ սրանք վախենում են բարձրաձայնել անգամ իրենց ծրագորւմ գրածը:
Բայց սա դեռ ամենը չէ:
Փորձելով փնթի կռուտիտ լինել Աննայի հարցից, Օմեգան մի կարևոր բլթ արեց, թե բա Հայոց ցեղասպանության փաստը հարցականի տակ դնող իշխանություն Հայաստանում չի եղել և չկա:
WTF ???
Մնում էր դա էլ լիներ ու պրծ:
Իսկ այժմ խոսքը գնում է սրանց կողմից Հայոց ցեղասպանության միջազգային ճանաչման քաղաքականությունից հրաժարվելու մասին, ինչի խոստովանությունը Օմեգա Արոն փաստացի արեց այսօրվա հարցուպատասխանին: