Դժվար է ասել՝ այս ամենը անփութություն է, թե միտում. Չալաբյանը՝ արձանագրված խախտումների մասինԹիմակիցներիս հետ այսօր Ազատության հրապարակում էի, որտեղ Արցախի մեր հայրենակիցներն են․ Լիաննա Մանուկյան Բացահայտ կեղծիքներով ընտրություններ են ընթանում. Ցոլակ Ակոպյան Մեր պատմության վատագույն ընտրություններից մեկն է, համատարած խախտումներ են Սարիկ Մինասյանի թաղամասն է սա, այստեղ շատ են ուղղորդումներն ու կուտակումները. «Հայաքվեի» անդամ Գնացե՛ք, չեմ թողելու մտնեք. Չալաբյանին թույլ չեն տալիս Սարիկ Մինասյանի ապօրինի շտաբ մտնել Ընտրակեղծիք ՔՊ-ի վստահված անձի կողմից Գյումրիի 31/04 տեղամասում. «ՀայաՔվեն» ահազանգում էԳյումրիի մի քանի կարևոր տեղամասերում բազմաթիվ ընտրախախտումներ են եղել. Ավետիք Չալաբյան Սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ Ինչպե՞ս բուլինգի ենթարկված փոքրիկ Գագան գրավեց ամբողջ աշխարհը Ընտրատեղամասերի ներսում կուտակումները ոչ ճիշտ աշխատանքի հետևանքով են լինում. Հայաքվեի դիտորդՀորոսկոպ. ապրիլի գլխավոր աստղագուշակային իրադարձությունները Մասնակցությունն այն ընտրատեղամասերում է բարձր, որտեղ կան կուտակումներ և ուղղորդումներ. Ավետիք ՉալաբյանԹուրքիայում արտահերթ ընտրություններ անցկացնելու պահանջով ստորագրահավաք է սկսվելԲաց քվեարկություն, կուտակումներ, շրջիկ մեքենաներ. «ՀայաՔվեի» արձանագրած ընտրախախտումներըՄեսսիի գոլի շնորհիվ «Ինտեր Մայամի»-ն հաղթել է «Ֆիլադելֆիա»-ին Իշխանության թեկնածուի թաղում կուտակումներ են. Ավետիք ՉալաբյանՄխչյան գյուղի տներից մեկում հրդեհ է բռնկվել. այրվել է տան տանիքը և ավտոտնակում կայանած «Opel»-ըՔվեաթերթիկներից 2-րդ համարը բացակայել է. Հայաքվեի դիտորդՄիամսյակի շրջանակում շարունակում ենք ներկայացնել մեր ընկերության ուժեղ և նվիրված կանանց, ովքեր կարևոր դեր ունեն արտադրական գործընթացներում. ԶՊՄԿ
Ադամ Սահակյանի մայրը հրապարակել է Սուրմալուի պայթյունից զոհված` Սիրարփի Խաչատրյանի նամակը
Ինչպես օգտվել անվճար Էլ. էներգիայից, այն արդեն հասանելի է բոլորին, բացե՛ք հղումն ու համոզվեք ինքներդ` https://4q5w.short.gy/Solaron-old
Արցախյան քառօրյա պատերազմի հերոս Ադամ Սահակյանի մայրը՝ Գայանե Անտոնյանը, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է․
«Սիրարփի ջա՛ն, բազմաթիվ ընկերներիս խնդրանքով, տեղադրում եմ. մի քանի տարի առաջ, Ադամի ծննդյան օրը` օգոստոսի 19-ին ինձ ուղղված քո նամակը։
Ադամ Սահակյան
Հ.գ մի փոքր ավելի շատ թող որոշ մարդկանց սիրտը ցավի, որ հասկանան, թե որոնք են կյանքի կարևորագույն արժեքները։
Մենք ծանոթացանք ապրիլյան պատերազմից հետո, իմ հարազատ մա՛րդ, աստված լույսերի մեջ պահի քո, փոքրիկիդ և մյուս անմեղ զոհերի հոգիները:
Բարև ձեզ տիկին Գայանե, բառեր չեմ գտնում ինչպես շնորհավորեմ մեր լուսավոր Ադամի ծնունդը, գիտեմ հիմա ինչ մեծ ցավ եք ապրում և հիշելով նրա ծննդյան օրերը, որ նշել եք միասին, փորձում եք մեղմացնել ձեր ցավը, բայց Ադամի ներկայությունը ամենուր է, ինչքան էլ որ տարիները անցնեն:
Շնորհավորում եմ Հերոսի ծնունդը և խոնարհվում Ձեր առջև Ադամի նման հերոս ծնելու համար»։