«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 6-10, 71-75, 232, 121-235 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 293 առանձնատուն, «Հայէկոնոմբանկ» ընկերության մասնաշենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 1-ին թաղ․ 21, 22, 23 շենքեր, Փիրումյան փողոցին հարող տարածքների բնակիչ-բաժանորդներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Րաֆֆու փ. 57, 59, 61, 69 շենքեր,
11:00-15:00 Մուշական գյուղ 1 և 2 փողոցներ,
11:00-17:00 Մանանդյան փ․ 13, 15, 20, 22 շենքեր, Եղբայրության փ․ 9 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սուրենյան փ. 1, 2, 3, 4, 11Ա, 11Բ շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 10 շենք, Ահարոնյան փ. 18, 20 շենքեր, Դալաքյան 1-ին նրբ․ 1-67 առանձնատներ, Ահարոնյան փ. 1-69 առանձնատներ, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Հ․ Ավետիսյան փ. 8, 13 շենքեր, Խորենացի փ. 28, 29, 30 շենքեր, թիվ 21 մսուր- մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք մասնակի, Մուղնի գյուղ՝ 1-ին թաղամաս և Աշտարակ-Երևան մայրուղի,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Կոտայք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի, Գեղաշեն, Զովք և Նոր Գյուղ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Դրախտիկ գյուղ,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Աշոցք գյուղի 1-ին և 4-րդ փողոցի հարակից տարածքներ մասնակի, Ամասիայի տարածաշրջան՝ Ամասիա գյուղի կենտրոնական մաս,