Լիլիա Շուշանյանի գրառման բովանդակությունից զգացվում է, որ նա նեղացած չէ ԶՊՄԿ-ից
Այսօր մամուլում տարածվեց մի լուր, ըստ որի Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախկին փոխնախարար Լիլիա Շուշանյանը նախարարությունից դուրս գալուց հետո աշխատանքի է ընդունվել ԶՊՄԿ-ում, որտեղ աշխատել է ընդամենը մեկ ամիս։ Հետքարքիր զուգադիպությամբ կամ գուցե նույնիսկ հատուկ այս հրապարակմանը արձագանքելու նպատակով, Լիլիա Շուշանյանն այսօր Ֆեյսբուկյան իր էջում գրառում է արել ու շնորհավորել է ԶՊՄԿ-ին կայուն զարգացման առաջին զեկույցի հրապարակման առիթով։
Գրառման բովանդակությունից ու տոնից զգացվում է, որ նա նեղացած չէ ԶՊՄԿ-ից։ Եվ ապացուցվում է մեր տեղեկությունը, որ նա ԶՊՄԿ-ում երբեք չի աշխատել։
Այս հրապարակումից մի քանի ժամ հետո Լիլիա Շուշանյանը ֆեյսբուքյան իր էջում հետաքրքիր գրառում է արել, որում շնորհավորել է ԶՊՄԿ-ին, օրեր առաջ ընկերության հրապարակած կայուն զարգացման զեկույցի առիթով։
Լիլիա Շուշանյանի գրառումը ներկայացնում ենք ստորև։
«Օրերս մասնակցեցի Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենային կոմբինատի (ԶՊՄԿ) հիմնադրման 70-ամյակի միջոցառմանը, որի ընթացքում ներկայացվեց կոմբինատի Կայուն Զարգացման առաջին զեկույցը: