Ստոմատոլոգիական լաբորատորիա,
Թվային ճառագայթային ախտորոշում (դիագնոստիկա):
Տրամադրելով ստոմատոլոգիական ծառայությունների ամբողջական փաթեթ և ունենալով շուրջ կեսդարյա փորձառություն այս ոլորտում՝ կենտրոնն այսօր իր չափանիշներով, մոտեցումներով և որդեգրած քաղաքականությամբ չի զիջում ոչ մի եվրոպական ստամատոլոգիական կլինիկայի:
Կենտրոնն ապահովում է պացիենտի բուժման շարունակական շղթան առանց ընդհատման, քանի որ դիագնոստիկ կենտրոնը, գերհագեցած ստոմատոլոգիական լաբորատորիան հնարավորություն են տալիս խնայել և՛ բժշկի, և՛ պացիենտի ժամանակը և տալ լավագույն բուժում:
Կենտրոնը համագործակցում է ստոմատոլոգիայի ոլորտում հայտնի «Կարեն դենտալ» լաբորատորիաների ցանցի հետ, որը իր լաբորատոր հմտությունների և տեխնոլոգիաների օգնությամբ նպաստում է այս գործընթացներն առավել սահուն կազմակերպելուն:
Կենտրոնի հիմնադիր-տնօրեն բժիշկ-ստոմատոլոգ Զոհրաբ Հարությունյանը իր խոսքում
նշեց, որ կլինիկան գերժամանակակից դարձնելու ցանկությունը եղել է՝ պայմանավորված միայն այն հանգամանքով, որ բժիշկները և պացիենտները լինեն գոհ իրենց աշխատանքից, սակայն այսօր հասունացել է պահը՝ ընդլայնելու կլինիկայի գործունեության ծավալները, ստեղծելու շատ ավելի աշխատատեղեր, որպեսզի կարողանան օգտակար լինել երկրին: