Team-ի մասնաճյուղերը նախատոնական օրերին կաշխատեն երկարացված հատուկ գրաֆիկով
Հաճախորդների սպասարկումն առավել հարմարավետ դարձնելու նպատակով Team Telecom Armenia-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնները նախատոնական օրերին կաշխատեն հատուկ գրաֆիկով։
Ընկերության կենտրոնական՝ Հյուսիսային պողոտայի և Ամիրյան փողոցի մասնաճյուղերը դեկտեմբերի 29-ին և 30-ին բաց կլինեն մինչև կեսգիշեր, իսկ Երևանի և մարզերի մյուս խոշոր գրասենյակների մեծ մասը մինչև 22։00-ն։
Team-ի բոլոր մասնաճյուղերի աշխատանքային գրաֆիկին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Նշենք նաև, որ այս տարի ընկերությունն առաջարկում է ամանորյա նվերների լայն տեսականի հատուկ գներով։ Ձեռք բերեք դրանք ձեզ հարմար մասնաճյուղերից կամ առցանց ու պարգևեք տոն ձեր մտերիմներին։
Team Telecom Armenia-ն ՀՀ տարածքում տրամադրում է ինտերնետի, թվային հեռուստատեսության, բջջային և ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայություններ։ 2021 թվականից ընկերությունը սկսել է տարածաշրջանում եզակի՝ 25 Գբ/վ արագությամբ 25G-PON տեխնոլոգիայով NGN (Next Generation Network) ցանցի կառուցումը: Առաջիկայում այս ցանցին կմիացվեն Հայաստանի ողջ տարածքում գործող բջջային կայանները, ինչի շնորհիվ զգալիորեն կբարելավվի նաև շարժական կապի որակը։