Ժամանակավորապես կդադարեցվի մի շարք հասցեների էլեկտրամատակարարումը
Սեղմեք  ԱՅՍՏԵՂ, լրացրեք օնլայն հայտը և մոռացեք հոսանքի վարձի մասին
Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։30-14։30 Նանսենի փ. 16/1 շենք, Լվովյան փ.13, 15 շենքեր, թիվ 134 դպրոց, Նոր Նորքի Ոստիկանության շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Շինարարների փ. 12 շենք, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոց 39 շենք,Ներքին Շենգավիթ 7, 8, 11 փողոցների առանձնատներ, թիվ 31 դպրոց, Արտաշիսյան փ․ 53/14, 53/15, 55/13, 57/12, 59, 61, 63, 63ա, 63բ, 65, 67, 69 շենքեր, Չեխովի փ․ 48, 50, 52, 57ա, 59ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 7, 8, 9 փողոցներ, Կուրղինյան և Շրջանային փողոցներ, Սարի Թաղ 1-5 շարքեր և 1-3 փողոցներ, Որմնադիրների փ. 5-43 առանձնատներ, Խորենացի փ. 63-211 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,