Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 8 մարզերում
Ցանկանու՞մ ես ստանալ Ավտովարկ ընդամենը մեկ օրում։ Պարզապես դիմիր առցանց, լրացրու օնլայն հայտը ԱՅՍՏԵՂ և մեր մասնագետները հաշված րոպեների ընթացքում կապ կհաստատեն քեզ հետ։ Լրացրու հենց հիմա
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բաբայան փ. 2/4-2/22 շենքեր, Չոլակյան փ. 14, 14/1, 16 շենքեր, Ուլնեցի փ. 2/10, 6/2, 10/2 շենքեր, Դավիթաշեն 4, 5, 6 փողոցներ, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 60, 62 շենքեր, թիվ 163 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 3-րդ նրբ. 3, 4, 5, 6, 7 շենքեր, Շոպրոնի 2-րդ նրբ. 8 շենք, Շոպրոնի փ. 10, 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 11փ. 37/1, 37/2 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 5, 6, 11, 13 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 6 փողոց 1-ին նրբանցք առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոց 1-ին նրբանցք առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 13 փողոց 1-ին նրբանցք առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Խաղաղ Դոնի փ. 5 շենք 9-16 մուտքեր,
11:00-17:00 Բուզանդի փ. 15, 17 շենքեր, Պարոնյան փ. 15/5 շենք, Մաշտոցի պող. 58, 60 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն թաղ. 4, 5, 6 փողոցներ, Ավան՝ Դ․ Մալյան փ. 4, 4/1, 6 շենքեր, Դ․ Մալյան նրբ. 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Սերո Խանզադյան փողոց 2-րդ նրբ. 1-78 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Վարդաշեն 1-ին փ. 21-84 առանձնատներ,