Երևանում և որոշ մարզերում էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն
Ցանկանու՞մ ես ստանալ Ավտովարկ ընդամենը մեկ օրում։ Պարզապես դիմիր առցանց, լրացրու օնլայն հայտը ԱՅՍՏԵՂ և մեր մասնագետները հաշված րոպեների ընթացքում կապ կհաստատեն քեզ հետ։ Լրացրու հենց հիմա
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Կուրղինյան փ. 20, 23, 25, 27, 29 շենքեր և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Կիևյան փ. 5 շենք, Կիևյան փ. 1-ին նրբ. 3 շենք, Սևաստոպոլյան փ. 8-26, 39 շենքեր, Սևաստոպոլյան նրբ. 40-51 շենքեր, Սեպուհի փ. 14, 20-29 շենքեր, Բաբայան փ. 2/4-2/22 շենքեր, Չոլակյան փ. 14, 14/1, 16 շենքեր, Ուլնեցու փ. 2/10, 6/2, 10/2 շենքեր, Ե․Թադևոսյան փ․ 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 2, 9 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 5-47 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 87-346 առանձնատներ, Նալբանդյան փ. 3, 5, 7 շենքեր, Արամի փ. 2, 4 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,