Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Լենինգրադյան փ. 50, 52 շենքեր, Բ-1 թաղ․ 1, 1/1, 1/2, 5/1, 6, 8, 23, 25/1, 27/1, 29/1, 3/1 շենքեր, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ. 9, 11, 13, 33 շենքեր, Գյուրջյան փ. 1/2, 3, 5, 9, 11, 16, 18 շենքեր, թիվ 257 մսուր-մանկապարտեզ, Գայի պող. 10/7, 10/20, 10/17, 10/16, 10/18, 10/13 հասցենեում գտնվող ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 57 շենք, Մամիկոնյանց փ. 23, 23/1, 25 շենքեր,
Ն․Տիգրանյան փ. 6, 6/1 շենքեր, Արաբկիր 19փ. 2, 4, 6; 21փ. 1, 2, 6; 23փ. 1/2; 25փ. 2, 2/1, 17; 27փ. 2/4, 9 շենքեր, Արաբկիր 21փ․ 10, 1-26 առանձնատներ, Արաբկիր 19 և 23 փողոցների առանձնատներ, Հր․Քոչարի փ. 147/1 շենք, Ռիգայի փ. 126/4 շենք, Բաղրամյան 1փ. 5, 14 շենք, Սարյան փ. 4 շենք, Մոսկովյան փ. 36, 40 (Թումանյանի Տուն Թանգարան) շենքեր, Վ Դավթյան փ. 29, 1-43 առանձնատներ, Խանջյան փ. 7, 7ա շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-13:00 Ամբերդ, Աղավնատուն և Լեռնամերձ գյուղեր,
11:00-16:00 Աշտարակ քաղաք` Ս.Սարգսի, Պ.Սևակի, Խորենացի, Աշտարակեցու, Աբովյան, Րաֆֆու, Արարատյան փողոցներ և Բագավան թաղամաս,