Երկար ժամանակ լույս չի լինելու Երևանում և մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բաղրամյան 1-ին նրբ․ 1, 26, 26Գ շենքեր, Բաղրամյան փողոցի լուսավորություն, Այգեձորի փ. 39-65 առանձնատներ, Դարաբաղի փ. 42 առանձնատուն, Աբգար Թագավորի փ. 41 առանձնատուն, Մամիկոնյանց փ. 47, 47/1, 49/1, 49, 47/3 շենքեր, Էմինի փ. 82, 92/1, 92/2 շենքեր, Սարի Թաղ 18-28 փողոցների բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 3, 4, 5 փողոցների բնակիչ բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 73, 75, 79, 77 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Տիգրան Մեծի նրբանցք, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ նախկին N 7 բաղնիքի շենք, տոնավաճառ, «Երևան Սիթի» սուպերմարկետ, շուկա և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբանցք 4, 6 շենքեր, Գյուլիքևխյան փ. 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքեր, թիվ 141 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 153, 202, 203 առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 2, 8/8, 8/10, 10 առանձնատներ, Պետական Առողջապահական գործակալության շենք, թիվ 5 պոլիկլինիկա և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,