Երևանի և 5 մարզի մի շարք հասցեներում սպասվում են հոսանքազրկումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-15:00 Նոր Արեշ 12փ. 94-148 առանձնատներ,
10:00-16:00 Լենինգրադյան փ. 12, 14, 16, Շինարարների փ. 2, 4, 7 շենքեր, Րաֆֆու փ. 29, 33, 31,35, Միքաելյան փ. 74, 76, 82, 80, 78 շենքեր բնակիչ-բաժանորդներ,
Նորքի Մարաշ՝ Ազգային Անվտանգության Ծառայության մասնաշենք, Նորքի Այգիներ փ. 234 շենք, Նորքի Այգիներ փ. 235, 255, 275, Արմենակյան փ. 36-40, 49-55 առանձնատներ, «Ռեժինե» հյուրանոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Սարի թաղ 17-24 փողոցներ մասնակի, Վարդանանց փ. 93-127 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փարպեցի փ. 4, 6, 10, 12 Մաշտոց պող. 17, 19, 21, 23, 25, Պուշկին փ. 37, 39, 41 շենքեր, Սարյան փ. 19, 21, 25 շենքեր, Սարյան փ. 16, 18, 20, 20/1, 22, Պուշկին փ. 56 շենք ու Վիգմոր ՍՊԸ, Դեմիրճյան փ. 27, 29, 31, 33, 38, 40 շենքեր, Արամի փ. 5 շենք և 88, 90, 92 առանձնատներ, Այգեձոր 1-ի նրբանցք 42 առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,