Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 9 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Հալաբյան փ. 13, 15, 17, 21, Էստոնական փ. 3, 5, 9, Արզումանյան փ. 4, 6 շենքեր, Օտյան փ. բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովուն 30 փ., Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ բնակիչ-բաժանորդներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձոր՝ 1-ի, 2-րդ թաղ. Միկոյան փ. 2/2. 25, 27, շենքեր, Գրինվիլ, Վան թաղամասի բնակիչ բաժանորդները և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ 6-րդ փ. 1-32, Նորաշխարհրյան փ. 7-39 առանձնատներ, Մամիկոնյանց փ. 47, 47/1, 47/3, 49, 49/1, շենքեր, Նոր Նորք 2-րդ զանգված՝ Նոր Նորքի վարչական շրջանի շենք, Մոլդովական փ. 41 շենք, թիվ 17 հատուկ դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 14փ. 55-100, 15փ. 51-70 առանձնատներ,
11:00-17:00 Թումանյան փ. 32, 34, Տերյան փ. 42 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արին Բերդի փ. 2-րդ նրբանցքի բնակիչներ,