10:30-12:30 Գոմք գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Արտաբույնք գյուղ մասնակի,
10։00-13։00 Աղվերան, Արզական, Բջնի, Ալափարս համայնքներ, «Աշնաղ» Գազալցակայան, «Յուքոմ», «Թիմ Տելեկոմ» և «Վիվա-ՄՏՍ» բջջային օպերատորների կայաններ,
10:30-16:30 Նոր Գեղի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գլոբուս թաղամաս, Պոմպկայան 3-րդ թաղամաս, Սառնարան 1 թաղամաս, Տնկարան թաղամաս, Արտամետ գյուղ, «Տիգարբո» ՍՊԸ, սեփականատեր «Ա․Մարտիրոսյան», «Օզեմ» ՍՊԸ, սեփականատերեր՝ «Գ․Կարապետյան», «Հ․Խաչատրյան», «Հ․Ավագյան», «Էսենդ» ՍՊԸ, «Կլուբնիչկա Պոլյանա» ՍՊԸ, սեփականատեր «Տ․Դադայան», «Բեյ Էնդ Ջի Գրուպ» ՍՊԸ, սեփականատեր «Ս․Ղասաբյան» և «Գրին Դրիմ» ՍՊԸ,
13։00-16։00 Չարենցավան համայնք՝ 3 թաղ. 12-21; 32-41 շենքեր, թիվ 3 դպրոց, Հիվանդանոց, «Գինաց Վանբերգ» ռեստորան, «Ծիծեռնակ» մսուր-մանկապարտեզ, Գազի տարածքային տեղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00–11:00 Ներքին Գետաշեն բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։00–15:00 Մարտունի քաղաք՝ Մյասնիկյան, Կոմիտասի փողոցներ մասնակի (թիվ 1 միջն. դպրոցի և ԴՕՍԱՖ-ի թաղամասեր) և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Լճավան, Մաենիքս, Ախպրաձոր, Կարճաղբյուր, Ծովակ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Սևան Իշխան» ՓԲԸ, Կարճաղբյուրի Զին-մաս, «Սևան» Ազգային պարկ ՊՈԱԿ, «Խաչատրյան Սահարոն» ԱՁ, «Թիմ Տելեկոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաներ,
10:00-13:00 Սպիտակ քաղաք՝ Բանավան թաղամաս, Լեռնանցք գյուղ,
13:00-16:00 Հարթագյուղ գյուղ մասնակի: