11:00-13:00 Խաչիկ գյուղ մասնակի,
10։00-13։00 Կարենիս համայնք, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, Ավետարանի հավատքի քրիստոնյաների եկեղեցի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզական և Աղվերան համայնքներ մասնակի, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի գյուղ` 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, «Գրանիտ» դուստր ձեռնարկություն, «Վեոլիա Ջուր» ՓԲԸ, զինմաս, սեփականատերեր՝ «Ս․ Հակոբյան», «Մ․ Իսագուլյան», «Գ․ Իսուց», «Հ․ Հարությունյան», «Է․ Հովհաննիսյան», «Ա․ Հակոբյան», «Ա․ Մկրտչյան», ս «Զ․ Սիմոնյան», «Ա․ Սամսոնյան», «Ա․ Պետրոսյան», «Հ․ Գալստյան», «Ա․ Աղամալյան», «Վ․ Մելոյան», «Ա․ Մելքոնյան», «Խ․ Խաչատրյան», «Արգիշտի» ՍՊԸ, Մուշ թաղամաս, Վ․ Մովսիսյան թաղամաս, Քոթեջներ թաղամաս, Նոր դպրոց թաղամաս, Ծիրանանոց թաղամաս, Հյուսիսային թաղամաս, Գաղութ թաղամաս, Հին մանկապարտեզ թաղամաս, «Նևրոզների կլինիկա» ՓԲԸ և «Արուսյակ» մանկապարտեզ,
10։00–11:00 Ծովինար բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00–13:00 Երանոս, Վարդաձոր, Ձորագյուղ, Ծակքար, Ծովասար, Լիճք, Վերին Գետաշեն բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,