10:30-12:30 Արևշատ գյուղ մասնակի,
10:00-13:00 Արմաշ և Լանջանիստ գյուղեր մասնակի,
10:00-14:00 Արտավան, Սարավան, Սարալանջ և Ուղեձոր գյուղեր, Վայք քաղաք՝ Երկրաբանների փողոց, Ջերմուկի խճուղի և Չայքենդի թաղամաս մասնակի, Սարավան գյուղ «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, «Լիդիան Արմենիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
11:00-13:00 Արենի գյուղ մասնակի,
10:30-16:30 Հրազդան քաղաք՝ թիվ 209-216, 239-240, 202 շենքեր, Միկրոշրջան թաղ․ 2-50, 104-115, 201-265, 134-208, 230, 231, 254-259 շենքեր, թիվ 10, 11 դպրոցներ, թիվ 12 մսուր-մանկապարտեզ, «Առաքելություն Հայաստան» բարեգործական հասարակական կազմակերպություն, Դատարան, «ԵՄՈՒԿ» երիտասարդական զբաղվածության կենտրոն, «Փարոս» կազմակերպություն, «Գոռման» և «Արտակ» ռեստորաններ, Արևային կայան, «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայան, Մ․Հովակիմյանի փուռ, հիվանդանոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-12:30 Աղավնաձոր գյուղ «ՎԻՎԱ ՄԱն» գազալցակայան, «Մարմարիկ» հանգստյան տուն, «Մանկավարժական» ուսումնական բազա, «Ալաշկերտ» և «Գյուղակադեմիա» հանգստյան տներ, դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Զովունի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դպրոց, Եզդիներ, Դատավոր, Միջակ, Նոր, Գրասենյակ, Ակումբ, Հ-1, Սառնարան թաղամասեր, սեփականատերեր՝ «Վ․ Պետրոսյան», «Ս․ Միրզոյան», «Գ․ Հայրապետյան», «Մանուկ Ոսկանյան», «Դ․ Մարտիրոսյան», «Արկոլադ» ՓԲԸ, «Լիվա Դեկոլ» ՍՊԸ, «Թամարա և Անի» ՍՊԸ, «Զովունի» ՍՊԸ, «Քարե Դար» ՍՊԸ, «Պրոբետոն» ՍՊԸ, «Տրանսգազ» ՍՊԸ, «ԼՍԱԳ» ՍՊԸ, «Ունիվերսալ» ՍՊԸ, «Քար Հանք» ՍՊԸ, «Մագնոլիա կոմֆորտ» ՍՊԸ, «Լիլիթ» Կոոպ, «Վիկտորիա» կոոպ, «Արագիլ» այգեգործական ընկերություն,
12:00-16:00 Զորավան, Արագյուղ, Սարալանջ, Բուժական գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալխալիա» ՍՊԸ, «Ալրեյամի Ֆարմ» ՍՊԸ, «Զորավան» ԲԲԸ, «Նաիրյան» ԲԲԸ, սեփականատերեր՝ «Մ․ Գևորգյան», «Գ․ Պետրոսյան», «Սամվել Ամիրխանյան», «Անահիտ Վարդանյան», «Կ․ Փիլոյան», «Զ․ Կարապետյան», «Ա․ Վարդանյան», «Հ․ Բաղդասարյան», «Դ․Հայրապետյան», «Շ․ Ղազարյան»,
11:00-16:00 Գարգառ, Գյուլագարակ, Ամրակից և Լեռնապատ գյուղեր,
09:20-11:00 Փուխրուտ գյուղ: