Երևանի և վեց մարզերի որոշ հասցեներում հոսանքազրկումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Նոր Արեշ 1փ․ 6-15, 2փ․ 1-62, 4փ․ 1-59, Մուրացան փ. 130-138, Ռոստովյան փ. 125-150 առանձնատներ, Բագրատունյաց պող. 33, 35, Մանթաշյան փ. 5/2, Վերին Շենգավիթ 10-րդ փ. 1, 2 շենքեր, Նորագավիթ 1-ի փ. 1-ի և 2-րդ նրբ. առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 33, 35, 37, 63, Օգանովի փ. 38, 40, Արզումանյան փ. 15, 17, 19, Սիակյան փ. 8 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Մաշտոց պող. 49, 51, Իսկովի փ. 4, 4/1, 4/2 շենքեր, Բարձրաբերդ փ. 1-79, Բուդապեշտ փ. 7-27, Վերֆել փ. 3-6 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նիկոլ Դուման փ. 22-51/1, Կալենց փ. 3-47/3, Բարբյուղ փ. 1-7, Արաբկիր 38-րդ փ. 1-10 առանձնատներ, Նոր Նորքի 1-ին մասնաշենք Նանսենի փ. 1Ա, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,