Հայտնի են հոսանքազրկման հասցեները
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորքի 2-րդ զանգ՝ Մոլդովական փ. 32/2, 32/4, 39/3, 39/5 շենքեր, թիվ 2-րդ քոլեջ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 141 մանկապարտեզ, Ֆրունզեի փ․ 4/2, 4/3, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, Գ․Նժդեհի փ․ 24, 28/ա, 28/բ, 28/գ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Էրեբունի փ. 1 շենք, Նոր Արեշ 11փ․ 6-15 առանձնատներ,
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 50, 50ա, Տերյան փ. 68ա, Կորյունի փ. 2-25 և նրբանցքի 10, 11 շենքեր, Իսահակյան փ. 2-28, Աբովյան փ. 27-40, Նալբանդյան փ. 45-59, Չարենցի փ. 5-17 Հերացի փ. 2, Եր․ Քոչար փ. 9, 11, 13, 15, 17, Քաջազնուն փ. 2, 4 շենքեր, Տիգրան Մեծ պող. 1-15, Հանրապետության 32, 49 շենքեր, Խանջյան նրբ․ 5-10, Ֆիրդուսի 1-32 առանձնատներ,
Այգեստան 9, 10, 11 փողոցներ մասնակի, Նորքի Այգիների առանձնատներ մասնակի, Կորի փ. 12-60, Արհեստավորների փ. 10-67 առանձնատներ բնակիչ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի փ. 4/7, Բաղրամյան 1-ի փակուղի 5, 14, Սարյան փ. 4, Մոսկովյան փ. 36, 40 շենքեր,