«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան՝ թիվ 61 և 62 ավտոմատ հեռախոսակայանի շենքեր, Աճարյան փ. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 13, 32, 34, 36, 36/1 շենքեր, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 49, 50 շենքեր, Ավետիսյան փ. 51, 52, 53, 58 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆրունզեի փ․ 4/1, 6, 6/1, 6/2 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 30գ, 32ա, 34ա շենքեր, Արշակունյաց պող. 42ա, 42գ շենքեր, թիվ 154 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Էրեբունի փ. 3, 5, 7, 9, 11 շենքեր, Նոր Արեշ 2փ․ 51-80; 11փ․ 1-25 առանձնատներ,
11:00-17:00 Հյուսիսային ճառագայթ 2, 17, 18 շենքեր, Բաղրամյան պող. 51, 53 շենքեր, թիվ 172 դպրոց, Բակունց փ. 7-13 առանձնատներ, Շրջանցիկ թունել 1-356 առանձնատներ, Արաբկիր 3, 6, 51, 53 փողոցներ, Սարի թաղ 3-10 փողոցներ, Կողբացի փ. 30 շենք, Տերյան փ. 1, 1/1, 3, 3Ա, 4, 6, 8 շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,