Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Հովհաննիսյան փ. 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26 շենքեր, Գյուլիքևխյան փ. 31/1, 35/1, 37, 39 շենքեր, Բակունցի փ. 1, 2 շենքեր, Բակունցի փ. 1-ին նրբ. 2, 3, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նուբարաշեն 11փ․ 2, 3, 19, 20, 21, 22, 23 շենքեր,
11:00-17:00 Հր.Քոչարի փ. 165, 171 շենքեր, Զարյան փ. 3, 4, 1/2, 2/1 շենքեր և 1-18 առանձնատներ, Սոսեի փ. 9-26 առանձնատներ, Քանաքեռ 14, 15 փողոցների առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 39-41 շենքեր, Չեխովի փ․ 12ա, 24, 28, 34 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բագրատունյաց պող․ 12 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Էջմիածին քաղաք մասնակի,
14:00-16:00 Էջմիածին քաղաքն ամբողջությամբ, Ոսկեհատ, Զվարթնոց, Արտիմետ, Խորոնք, Գայ, Հայկաշեն, Ակնաշեն, Մեծամոր (Էջմիածնի), Գրիբոյեդով, Արաքս, Ջրառատ, Ապագա, Լուսագյուղ, Ջրարբի, Գեղակերտ, Ծաղկունք, Հովտամեջ, Ծիածան, Մրգաստան, Դողս, Այգեշատ, Դաշտ, Հայթաղ, Ֆերիկ, Ծաղկալանջ, Աղավնատուն, Ամբերդ և Լեռնամերձ գյուղեր,