10։30-12։30 Բարձրունի գյուղ մասնակի,
11։00-13։00 Վերնաշեն գյուղ մասնակի,
10:00-16:30 Զովունի համայնք 2-7, 12-18, 34-40 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մուշ թաղամաս, Պարույր Սևակի, Արաբկիր և Ն․Ավետիսյան փողոցներ, Գարեգին Նժդեհի փ. 1, 2, 5, 9, 9/1 շենքեր, Վ․Սարգսյան փողոց, Վ․Սարգսյան փ. 5, 7, 9 շենքեր, Վ․Սարգսյան 1-ին փակուղու հասցեներ, Սեդրակ Ջալալյան փ. 8, 12 շենքեր, Ա․Հարությունյան, Կարեն Դեմիրճյան, Շիրազի, Խաչանովի և Վահան Տերյան փողոցներ, Զովունի այգեգործական ընկերություն, «Արագիլ» այգեգործական ընկերություն, Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժաորդներ, Երևանի խմելու ջուր, Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-16։30 Կարենիս, Ալափարս համայնքներ, «Բջնի» հանքային ջրերի պոմպակայան, Ավետարանի հավատքի քրիստոնյաների եկեղեցի, «Արտսոն Գրուպ» ՍՊԸ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,