10։30-12։30 Արտավան գյուղ մասնակի,
11։00-13։00 Վերնաշեն գյուղ մասնակի,
10։00-14։00 Արզական համայնք, Աղվերան համայնք մասնակի, «Յուքոմ», «ՎիվաՍել», «Թիմ Տելեկոմ» բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Աբովյան քաղաք՝ Երևանյան, Իսակով փողոցներ, Կարմիր բանակի թաղամաս, Էլար գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:30 Աբովյան քաղաքի 6-րդ, 7-րդ, 8-րդ միկրոշրջաններ, Մայակովսկի գյուղ հարակից հանրային բաժանորդներ, Բալահովիտ գյուղ մասնակի, Եղվարդ քաղաքը մասնակի հարակից հանրային բաժանորդներ, Հովհաննիսյան, Սաֆարյան, Չաևրենցի, Ազատամարտիկների, Շիրակի, Առափնյա փողոցներ մասնակի, Շինարարներ, Ղազարյան, Էրեբունի, Կնունյանց, Տերյան, Թումանյան, Նալբանդյան, Գագարին փողոցներ, Շիրակի փ. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, Երևանյան փ. 3, 5, 5/1, 8 շենքեր,
10։00–13:30 Ձորագյուղ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։30-16։30 Սևանա լճի Ծովագյուղ–Ճամբարակ մայրուղուն հարակից Արևիկ առողջարանը, Երևանի ֆիզիկայի ինստիտուտի, «Արթ Բիլդ» ՍՊԸ, «ՎՏԲ Հայաստան» բանկ, Արմեն Եսայան և Հովիկ Աբրահամյան հանգստի գոտիներ և հարակից հանրային բաժանորդներ,
14։30–16:00 Զոլաքար գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00–14:00 Ներքին Գետաշեն, Մադինա, Լեռնակերտ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ: