11:00-17:00 Թալին քաղաք մասնակի, Հացաշեն, Սուսեր, Կանչ, Թաթուլ, Ցամաքասար, Զարինջա, Սորիկ և Հակո գյուղեր,
10:00-13:00 Վեդի քաղաք` Արարատյան փողոց մասնակի, Արարատ քաղաք` Շահումյան, Կոմիտասի, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացան, Սերոբ Աղբյուրի, Սալակիթ, Խանջյան, Ղուկասյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան Գրիբոյեդովի և Ցեմենտագործների փողոցներ մասնակի,
10:00-14:00 Եղեգնավան, Լուսառատ և Նոյակ գյուղեր, Արարատ գյուղ՝ զորամաս, «Էլ Թի Բի» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Խոր Վիրապ վանք, Եղեգնավան գյուղ՝ «Ա. Ղազարյան», «Դուշունց Վիկտորիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայան,
10։30-16։00 Վեդի քաղաք՝ Կասյան փ. 26/1, 26/2 շենքեր,
11։00-12։00 Արտաշատ քաղաք՝ Ս. Հակոբյան, Բաղրամյան, Նարեկացի, Չաուշի և Ավետիսյան փողոցներ մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղի մասնակի, Մարքսի փ. 93, 96, Աթարբեկյան փ. 105, Մյասնիկյան փ. 159 հասցեների ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատավան, Բաղրամյան, Բերքանուշ, Բուրաստան, Դալար, Դիմիտրով, Մասիս, Մրգավան և Շահումյան գյուղեր,
10։30-12։30 Քարագլուխ գյուղ մասնակի,
12։30-14։30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Խորենացի, Գլաձորյան, Ալավերդյան, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի, Կամոյի, Կիրովի, Միկոյան, Մոմիկի, Չալաբյան, Սևակի, Թելավի փողոցներ մասնակի, Երևանյան խճուղի մասնակի,
10։00-15։00 Բջնի համայնք՝ «Բջնի» այգեգործական ընկերություն, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,