Ու՞ր են բեռները, եթե Արցախի բնակիչները ոչինչ չեն ստանում. արցախցի
Արցախի բնակիչները միայն լրատվական ալիքներով են լսում այստեղ դժվարությամբ մուտք գործած հումանիտար բեռների մասին , բեռերի մուտքից մի քանի օր անց երբ մի քանիսի ձեռքին տեսնում ենք այն ապրանքներից որոնք մի տարի է բացարձակ բացակայում են շտապում ենք հարցնել թե որտեղից է ձեռք բերվել պատասխաններն էլ հարաբերական են  ասում են 5 հատով է տրամադրվում օրինակ մանկական տակդիրը որը տուփերով վիդեոներում ցուցադրում են արագ հասնում ենք դեղատներ ու ստանում մեր փայ պատասխանը  կես ժամ առաջ կար էլ չկա ու չգիտենք կլինի թե ոչ հետո տեսնում որոշ անհատներ ովքեր իշխանությունում ունեն կապեր նկարում են մի ամբողջ տուփ ու տեղադրում Արցախյան խմբեր նշում միայն փոխանակում ,իսկ ով որ ունի իսկապես դրա կարիքը ձեռք բերել չի կարողանում  մարդկանց աչքից հեռու անհայտ պահեստներում բեռմաթափում են ու մենք սովորական ժողովուրդս ոչինչ չենք տեսնում ու չենք ստանում: