Սարիկ Մինասյանի թաղամասն է սա, այստեղ շատ են ուղղորդումներն ու կուտակումները. «Հայաքվեի» անդամ Գնացե՛ք, չեմ թողելու մտնեք. Չալաբյանին թույլ չեն տալիս Սարիկ Մինասյանի ապօրինի շտաբ մտնել Ընտրակեղծիք ՔՊ-ի վստահված անձի կողմից Գյումրիի 31/04 տեղամասում. «ՀայաՔվեն» ահազանգում էԳյումրիի մի քանի կարևոր տեղամասերում բազմաթիվ ընտրախախտումներ են եղել. Ավետիք Չալաբյան Սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ Ինչպե՞ս բուլինգի ենթարկված փոքրիկ Գագան գրավեց ամբողջ աշխարհը Ընտրատեղամասերի ներսում կուտակումները ոչ ճիշտ աշխատանքի հետևանքով են լինում. Հայաքվեի դիտորդՀորոսկոպ. ապրիլի գլխավոր աստղագուշակային իրադարձությունները Մասնակցությունն այն ընտրատեղամասերում է բարձր, որտեղ կան կուտակումներ և ուղղորդումներ. Ավետիք ՉալաբյանԹուրքիայում արտահերթ ընտրություններ անցկացնելու պահանջով ստորագրահավաք է սկսվելԲաց քվեարկություն, կուտակումներ, շրջիկ մեքենաներ. «ՀայաՔվեի» արձանագրած ընտրախախտումներըՄեսսիի գոլի շնորհիվ «Ինտեր Մայամի»-ն հաղթել է «Ֆիլադելֆիա»-ին Իշխանության թեկնածուի թաղում կուտակումներ են. Ավետիք ՉալաբյանՄխչյան գյուղի տներից մեկում հրդեհ է բռնկվել. այրվել է տան տանիքը և ավտոտնակում կայանած «Opel»-ըՔվեաթերթիկներից 2-րդ համարը բացակայել է. Հայաքվեի դիտորդՄիամսյակի շրջանակում շարունակում ենք ներկայացնել մեր ընկերության ուժեղ և նվիրված կանանց, ովքեր կարևոր դեր ունեն արտադրական գործընթացներում. ԶՊՄԿԹրամփը միանգամայն վստահ է, որ ԱՄՆ-ը կստանա Գրենլանդիան Արևային ֆերմաները վերածվում են արոտավայրերի. ԱՄՆ ֆերմերները շահույթ են գտնում ոչխարների արածեցման մեջ Գյումրիում չգրանցված զինվորին բերել են, որ քվեարկի. Հայաքվեի արձանագրած հերթական խախտումըԻրանի և Թուրքիայի նախագահները քննարկել են տարածաշրջանային հարցեր
Արդյոք կչեղարկվի՞ Սնուփ Դոգի համերգը՝ Արցախում տիրող իրավիճակով պայմանավորված
Երեկ կեսօրից ադրբեջանական ուժերը լայնամասշտաբ ռազմական գործողություններ են սկսել Արցախի Հանրապետության դեմ՝ թիրախավորելով ոչ միայն պաշտպանության բանակին, այլև խաղաղ բնակչությանը: Արդեն ժամեր առաջ Արցախն ընկավ:
Այս ամենի ֆոնին շատերի մտահոգությունը նաև Սնուփ Դոգի՝ սեպտեմբերի 23-ին կայանալիք համերգի չեղարկումն է: Արդյո՞ք կառավարությունը, հաշվի առնելով իրավիճակը, մարդկանց բողոքները, կհրաժարվի համերգ կազմակերպելու իր գաղափարից:
Հիշեցնենք, որ Կառավարությունը պետբյուջեից 6 մլրդ դրամ հատկացրել էր համերգի կազմակերպամանը:
Համերգը կազմակերպող ընկերությունը՝ Doping Space-ն սոցիալական ցանցերի իրենց էջերում կիսվել է հրապարակմամբ, որում ասում է, որ շատ շուտով հանդես կգան հայտարարությամբ:
«Ուզում ենք տեղեկացնել, որ Doping Space ընկերությունը հայտարարություն է տարածելու սեպտեմբերի 23-ին կայանալիք առաջիկա համերգի վերաբերյալ։ Խաղաղություն բոլորիս»,-գրել են նրանք: