Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բաշինջաղյան փ. 179, 181, 183, 185 շենքեր, Անդրանիկի փ. 82, 84, 86 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաբաջանյան փ. 39 շենք, Նորք Մարաշ՝ Նորք 13 փողոց 99-155 առանձնատներ, Նորք 1, 9, 11 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արարատյան փ․ 62, 64, 66 շենքեր, Շիրակի փ․ 2ա, 2/7ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նուբարաշեն 4-րդ փողոց,
11:00-17:00 Վրացական 4-րդ նրբ. 5-7 շենքեր, Կոմիտասի պող. 32/8 շենք, Մամիկոնյանց փ. 49/1 շենք, Ազատության պող. 2Ա-2/7 շենքեր, Դալլաքյան 1-ին նրբ. 1-67 առանձնատներ, Ահարոնյան փ. 1-69 առանձնատներ, Արհեստավորների փ. 91-163 առանձնատներ, Եր․ Քոչարի փ. 22, 28 շենքեր, Զավարյան փ. 18, 47 առանձնատներ, Գրողների փ. 3, 16 առանձնատներ, Նար-Դոսի փ. 39, 43 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարի Թաղ 13-28 փողոցներ, Ամիրյան փ. 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 12 շենք և 6-45, 45-55 առանձնատներ, Կողբացի փ. 18-45 առանձնատներ, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 20 շենք, Խորենացի փ. 22/2, Խորենացու 1-ին փակ․ 24/2, 8/25 և Գր․ Լուսավորիչ փ. 4/2 հասցեներ,